Magic the Gathering TCG: The Lost Caverns of Ixalan - Ixalan Set Booster

Doplnkové balenie zberateľskej kartovej hry Magic: the Gathering – The Lost Caverns of Ixalan Set Booster, ktoré poteší hlavne hráčov a zberateľov. Vnútri balíčka nájdete 12 kariet, ktoré majú iné zloženie ako klasické Draft Boostery.

The Lost Caverns of Ixalan Set Booster je perfektný balíček pre všetkých zberateľov a nadšencov do sveta Magic the Gathering. Pokiaľ chcete rozšíriť svoju zbierku, tak je tento produkt presne pre vás. Rozloženie kariet v balíčku je zdieľané oproti klasickým Draft Booster Packom, je zameraný práve na zberateľov, aby ich pri rozbaľovaní čo najviac potešil svojim obsahom.

V každom boosteri nájdete 12 kariet z ktorých 1-4 bude Rare karta alebo vzácnejšie. Navyše v každom balíčku rozbalíte tradičnú foilovú kartu a artovú kartu.

V rámci hry The Lost Caverns of Ixalan sme sa zoznámili so zaujímavým "crossoverom" s Jurským svetom. Celkovo 26 kariet s touto tematikou nájdete v každom Collector Boosteri a niektorých Set Boosteroch.

Magic the Gathering The Lost Caverns of Ixalan je sada kariet, ktorá nás zavedie do sveta plného pirátov a dinosaurov. Vydáme sa na cestu do srdca Ixalanu a hlavnými postavami príbehu budú Kellan, Saheeli a Huatli. 
Vhodné pre: začiatočníkov, pokročilých a skúsených hráčov.

Karty sú v angličtine.

€4.99

Watchdog
Out of stock  
LanguageEnglish
-- no variants --